Posledné teplé slnečné lúče, aj MuRo zohreje kožúšok…

Posledné teplé slnečné lúče, aj MuRo zohreje kožúšok… Jeseň je tu, ak by si to niekto nevšimol už pomaly mesiac, ale pociťovať ju začíname až s prvým väčším ochladením. Nulu sme namerali už aj u nás a tak prízemné mrazíky dávajú o sebe vedieť.

Prechádzka na Lysú s fotoaparátom a niekoľko fotografií našej dedinky. V zmiešaných lesoch dominujú listnáče a les už cítiť ako sa pripravuje na zimu. Farebné sú aj lipy, ktoré okrem orechov pekne dotvárajú panorámu týchto jesenných dní.

Posledné teplé slnečné lúče si vychutnáva aj náš Muro, ktorý celú situáciu pozorne monitoruje…

Posledné teplé slnečné lúče, aj MuRo zohreje kožúšok...

Posledné teplé slnečné lúče, aj MuRo zohreje kožúšok…
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Posledné teplé slnečné lúče Západ slnka nad Drienicou

A ako nám začína mrznúť...

A ako nám začína mrznúť…

Posledné teplé slnečné lúče, aj MuRo zohreje kožúšok…

Drienica Lysá-1068 metrov nad m...
Keď sa tráva znova začína zelen...
Pečovsko-Novoveský jarmok - 770...
Ako kvitne slnečnica ročná
zobrazené: 3 524 krát

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here