Historické fotografie

Všetko čo patrí k minulosti. Obraz doby ako sa žilo a ako to vyzeralo...Táto rubrika ešte len začína a postupne sa bude dopĺňať. Obrazy našej obce,okolia a zaujímavosti, čo všetko sa dá objaviť na starom pôjde… So zháňaním starých fotografií je trochu problém, preto pokiaľ vlastníte nejakú historickú fotografiu, či už našej obce, domu alebo jej obyvateľov a chceli by ste ju zapožičať, neváhajte a píšte na: starefoto@drienican.sk

Pokiaľ vlastníte scaner, môžete fotografie zaslať hneď mailom s krátkym popisom, prípadne keď je známy rok. Nezabudnite, uviesť Vaše meno, pokiaľ si ho prajete zverejniť, ako autora-majiteľa. Fotografie, môžeme vyzdvihnúť aj osobne, viac info e-mailom. Ku každej fotografii je priradené číslo pre ľahšiu orientáciu, pri neznámych fotografiách môžete pomôcť s ich identifikáciou-(uvedením čísla fotografie) a údaje opravíme. Využite miesto pre komentáre, pod článkom.

Ďakujeme všetkým terajším a budúcim prispievateľom,

za pomoc !

Špeciálne pánovi Tomkovi, Šimkovi, pani Balunovej a RNDr. Alexandrovi Ernstovi (materiály z knihy-Drienica v premenách času 1332-2012), ktorí pripravili základ pre túto galériu !

Ako to funguje ?

Po kliknutí na danú fotografiu sa Vám otvorí v plnej veľkosti. Pre ďalší obrázok stačí kliknúť na aktuálny, alebo na navigáciu (Predchádzajúci↔Ďalší).

Každú fotografiu môžete komentovať a samozrejme hodnotiť hviezdičkami smile

1.séria2.séria3.séria

Všetko čo patrí k minulosti. Obraz doby ako sa žilo a ako to vyzeralo…

 Historické fotografie

zobrazené: 21 051 krát

2 komentárov na “Historické fotografie

  1. Veľmi pekný historický súhrn, kiež by bolo viac takých nadšencov na nete. Taketo weby by mohli byť súčasťou vyučovacích osnov.

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here

...