Majster miniatúr z Drienice

Majster miniatúr z Drienice Anton Škovran, mnohí z nás ho poznajú aj pod menom „družstevnykiv alebo drustevník“, ukázal svoje diela svetu ! Aj malá obec má veľkých umelcov, ktorých by nám mohli závidieť aj vo Viedni.

Naša cerkov, kaplička alebo oltár kameň… to sú diela z rúk nášho rodáka Antona Škovrana , ktorý sa aktívne zapája do diania života v obci a popri tomu sa venuje aj tvorivej činnosti s tématikou obce Drienica ! Do svojich diel zapája aj úplne detailné prvky, ako sú vnútorne časti chrámu vrátane nástenných malieb a obrazov na stenách.

Veríme, že pán majster Anton Škovran nás znova prekvapí a onedlho uvidíme aj ďalšie diela z jeho tvorby…

Anton Škovran, majster miniatúr z Drienice

Anton Škovran, majster miniatúr z Drienice
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

majster miniatur z Drienice_01 majster miniatur z Drienice_02 majster miniatur z Drienice_03 majster miniatur z Drienice_04 majster miniatur z Drienice_05 majster miniatur z Drienice_06 majster miniatur z Drienice_07 majster miniatur z Drienice_08 majster miniatur z Drienice_09 majster miniatur z Drienice_10 majster miniatur z Drienice_11 majster miniatur z Drienice_12 majster miniatur z Drienice_13 majster miniatur z Drienice_14 majster miniatur z Drienice_15 majster miniatur z Drienice_16 majster miniatur z Drienice_17 majster miniatur z Drienice_18 majster miniatur z Drienice_19 majster miniatur z Drienice_20 majster miniatur z Drienice_21 majster miniatur z Drienice_22 majster miniatur z Drienice_23 majster miniatur z Drienice_24

Jeho diela si môžete pozrieť aj osobne, stačí keď odbočíte od hlavne cesty asi 50 metrov… na „vyšnym“ koncu 🙂

Mapa 3D, ako sa tam dostať ? …rovno po schodoch


Zväčšiť mapu

Majster miniatúr z Drienice

Vianočné dekorácie v nákupnom c...
Dundrum Christmas decoration
Pochovávanie basy alebo Fašiang...
Historické momentky z obce Drie...
zobrazené: 11 970 krát

2 komentárov na “Majster miniatúr z Drienice

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here