Ešte trocha snehu na svahu…

Ešte trocha snehu na svahu…alebo tohto roku sa Veľkonočná lyžovačka nekonala. Teplé počasie tohto roku dorazilo o niečo skôr, čo roztopilo aj snehovú pokrývku dosť rýchlym tempom.

Miesta, kde sme sa lyžovali, sánkovali a bobovali dnes “zdobia“ odhalené kamene a tráva.

Snehové fragmenty však stále môžeme nájsť v tých najskrytejších miestach, ukrývajúc sa pred čoraz silnejším slnkom…

Teraz by ste s parkovaním pod svahom, problém určite nemali  smile laugh

Ešte trocha snehu na svahu...

Ešte trocha snehu na svahu…
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

Ešte trocha snehu na svahu…

Ešte trocha snehu na svahu…
5 (100%) 1 vote
3. stretnutie folklóristov z Ho...
A je to tu, Rastú Hríby
15. ples obce Drienica
Okresné športové hry JDS - Drie...
zobrazené: 311 krát

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here