Ešte trocha snehu na svahu…alebo tohto roku sa Veľkonočná lyžovačka nekonala. Teplé počasie tohto roku dorazilo o niečo skôr, čo roztopilo aj snehovú pokrývku dosť rýchlym tempom.
Miesta, kde sme sa lyžovali, sánkovali a bobovali dnes “zdobia“ odhalené kamene a tráva.
Snehové fragmenty však stále môžeme nájsť v tých najskrytejších miestach, ukrývajúc sa pred čoraz silnejším slnkom…
Teraz by ste s parkovaním pod svahom, problém určite nemali










