Aprílový pochod ku posedu… a naspäť . Je to čas po sviatkoch, kedy-pokiaľ to počasie dovolí je viac-ako-potrebné si vyjsť po okolici Drienice. Prečo ? Lebo len u nás je najkrajší pohľad na zapadajúce slnko a to priamo na Tat3.
Ta-tri, ale iba zo Šomi 


















