Veľkonočný bazár a tvorivé dielne-Koncertná sála na Korze, Sabinov

Veľkonočný bazár a tvorivé dielne-Koncertná sála na Korze, Sabinov. Táto výstava pekne dotvára prichádzajúce Veľkonočné sviatky a pre mnohých prináša aj mnoho inšpirácií. Akcia venovaná tým, ktorí sa chcú niečo naučiť, odkukať a vytvoriť si vlastnú Veľkonočnú ozdobu alebo kraslicu.

Ten kto si na takéto veci netrúfa, ale rád by to mal doma, si jednoducho mohol daný produkt kúpiť. Tým pádom aj podporiť výrobcu pri jeho ďalšej tvorbe.

Veruže bolo čo obdivovať…Tradičné aj netradičné techniky, ktoré sa prelínali s farbami jari. Šikovné ruky tvorcov dokážu priam zázraky !

Asi najviac obľúbeným a vyhľadávaným artiklom sú vždy prírodné materiály. Ich rozmanitosť prakticky nieje limitovaná a záleží len na manuálnej zručnosti a fantázií …

Pri mnohých stoloch sme si mohli pozrieť aj techniku tvorby v praxi, keď sa kusy materiálu menili na umelecké diela smile

Veľkonočný bazár a tvorivé dielne-Koncertná sála na Korze, Sabinov

Veľkonočný bazár a tvorivé dielne-Koncertná sála na Korze, Sabinov
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

Veľkonočný bazár a tvorivé dielne

Koncertná sála na Korze, Sabinov

Stredná Amerika
Pravá Drienická sánkovačka a bo...
Deň záhradkára 2016
Decembrový jeleň v pohári a net...
zobrazené: 2 040 krát

Jeden komentár na “Veľkonočný bazár a tvorivé dielne-Koncertná sála na Korze, Sabinov

  1. Ďakujem za podrobnú a krásnu prezentáciu našich výrobkov. Veľkonočný bazár bol výborne zorganizovaný a len treba dúfať, že na budúci rok ho navštívi ešte viac záujemcov. Do Sabinova prichádzame rady. Prajem všetkým krásne a radostné veľkonočné sviatky .

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here