Úprava Drienického potoka

V dolnej časti našej obce práve prebieha úprava Drienického potoka.smejko robotnici Z minulosti vieme, že po väčších dažďoch a prietrže mračien terajšie koryto potoka nestačí dostatočne odvádzať vodu. Mnohokrát sa hladina zdvihla až po horný okraj a na niektorých miestach sa vyliala. Prehĺbením a rozšírením koryta sa takto predíde mnohým škodám, ktoré dokáže voda napáchať.

Vyregulovaním potoka sa dosiahne aj estetická úprava terénu a zmení celkový vzhľad vstupu do obce. Úpravy sa začali už vlani a mali by trvať ešte nejaký ten rok. Aktuálne zábery z priebehu prác nájdete na stránke Drieničan.

Úprava Drienického potoka

Úprava Drienického potoka
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

uprava-drienickeho-potoka_02 uprava-drienickeho-potoka_03 uprava-drienickeho-potoka_04 uprava-drienickeho-potoka_05 uprava-drienickeho-potoka_06 uprava-drienickeho-potoka_07 uprava-drienickeho-potoka_08 uprava-drienickeho-potoka_09 uprava-drienickeho-potoka_10 uprava-drienickeho-potoka_11 uprava-drienickeho-potoka_12 uprava-drienickeho-potoka_13 uprava-drienickeho-potoka_14 uprava-drienickeho-potoka_15 uprava-drienickeho-potoka_16 uprava-drienickeho-potoka_17 uprava-drienickeho-potoka_18 uprava-drienickeho-potoka_19 uprava-drienickeho-potoka_20 uprava-drienickeho-potoka_21 uprava-drienickeho-potoka_22 uprava-drienickeho-potoka_23 uprava-drienickeho-potoka_24 uprava-drienickeho-potoka_25 uprava-drienickeho-potoka_26 uprava-drienickeho-potoka_27 uprava-drienickeho-potoka_28 uprava-drienickeho-potoka_29 uprava-drienickeho-potoka_30 uprava-drienickeho-potoka_31 uprava-drienickeho-potoka_32 uprava-drienickeho-potoka_33

Viac info na: www.ocu.drienica.sk

Úprava Drienického potoka

Mačka s mašľou a päť mačiatok
Kopanie zemiakov
Snehuliak trocha inak
Čo nové v lese ? Hríby rastú, a...
zobrazené: 3 216 krát

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here