Sabinov má už prichystané Vianočné osvetlenie

Sabinov má už prichystané Vianočné osvetlenie a samozrejme aj Vianočný stromček. Jeho rozsvietenie je naplánované na 5.12.2016 o 16.30 v parku,  na Námestí slobody.

Sú tam rozmiestnené svetlá v tvare gule rôznych veľkostí, ale aj fontána z farebných led, ktorá stojí na mieste tej pravej-vodnej. Svetlá budú zdobiť aj prechody pre chodcov a pouličné lampy… Pre porovnanie si môžete pozrieť aj foto z posledných rokov tu.

Sabinov má už prichystané Vianočné osvetlenie

Sabinov má už prichystané Vianočné osvetlenie
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_02 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_03 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_04 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_05 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_06 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_07 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_09 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_10 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_11 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_12 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_13 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_14 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_15 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_16 sabinov-ma-uz-prichystane-vianocne-osvetlenie_17

Sabinov má už prichystané Vianočné osvetlenie

Dublin Zoo Phoenix Park
Hrobka Napoleóna Bonaparte
Korálovec jedľový - Hericium fl...
Mladé ihličie Smrekovca opadavé...
zobrazené: 2 878 krát

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Váš e-mail nebude zverejnený.

Drop file here