Branislav Timura obhájil prvé miesto na Hardtail

Drieničan Branislav Timura obhájil prvé miesto na Hardtail, čo je súťaž bicyklistov v extrémnom teréne. Branislav Miťko Timura, ako si sám hovorí, mal tento rok úspešnú sezónu, kde to v kategórií Hardtail dotiahol až na prvé miesto !

Na všetkých pretekoch sa vždy umiestňoval na popredných pozíciách a to ho len posilnilo, aby siahol na tu najvyššiu métu !

Rekapitulácia… Prvý pretek sa konal v Mraznici, kde vyhral prvé miesto. Ďalšie zápolenie sa konalo v Malej Lučivnej, kde skončil ako druhý. Preteky pokračovali v Jasnej, kde sa umiestnil na tretej pozícií. Nasledovala Bechledová dolina, kde bol druhý. Bodoval aj na regionálnych pretekoch, ktorých sa zúčastnil: Spišské Vlachy Zahura, ako druhý, alebo v Humennom, kde skončil ako tretí. Ukázal sa aj za hranicami, kde v poľskej Wisle skončil na treťom mieste.

Malinô Brdo v Ružomberku mu tentokrát prinieslo vytúžené prvé miesto! Semifinále a finále vyhral s prehľadom, kde sa umiestnil na prvom mieste v jeho kategórií Hardtail – za rok 2016.

Gratulujeme k prvému miestu !

Branislav Timura obhájil prvé miesto na Hardtail

Branislav Timura obhájil prvé miesto na Hardtail
↑pre jednotlivé fotografie kliknite na prvý obrázok v článku↑

branislav-timura-drienica-hardtail_02 branislav-timura-drienica-hardtail_03 branislav-timura-drienica-hardtail_04 branislav-timura-drienica-hardtail_05 branislav-timura-drienica-hardtail_06 branislav-timura-drienica-hardtail_07 branislav-timura-drienica-hardtail_08 branislav-timura-drienica-hardtail_09 branislav-timura-drienica-hardtail_10 branislav-timura-drienica-hardtail_11 branislav-timura-drienica-hardtail_12 branislav-timura-drienica-hardtail_13 branislav-timura-drienica-hardtail_14 branislav-timura-drienica-hardtail_15 branislav-timura-drienica-hardtail_16 branislav-timura-drienica-hardtail_17 branislav-timura-drienica-hardtail_18 branislav-timura-drienica-hardtail_19 branislav-timura-drienica-hardtail_20

Všetky fotografie v článku, boli použité z externých zdrojov a vzťahujú sa na ne autorské práva.

externé odkazy:

Branislav Timura obhájil prvé miesto na Hardtail 5.00/5 (100.00%) 20 votes
Hríb Enterprise v októbri
Sabinov Deň Detí 2014
Motocross Široké 2015
Po hubárskej cestičke...
zobrazené: 2 936 krát

Pridaj komentár

Meno a e-mail sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Drop file here