Ani v našej obci nezabúdame na uctenie si tých, ktorí padli zato, aby sme tu my ostatní mohli žiť v mieri ! Dnes bolo 81. výročie spomienky víťazstva nad fašizmom.
Už tradičným pochodom od Kultúrneho domu ku cerkvi, položili veniec aj ku hrobu partizána Viktora na miestnom cintoríne…



